19th Ave New York, NY 95822, USA

Biz Kimiz

Dilernet, hizmet verdiği markalarla birlikte büyüyen, kendi başarısını onlara kattığı artılarla ölçen Ankara merkezli bir firmadır. Firmanızın ihtiyacına, bütçesine ve içinde bulunduğu sektörün dinamiklerine uygun tanıtım stratejileri geliştirmek ve bu stratejiler doğrultusunda çözümler üreterek uluslararası standartlarda uygulamak sunduğumuz hizmetlerin hedeflenen başarıya ulaşmasındaki en büyük etkenlerden birisidir.

Türkiye’nin dört bir yanında, yüzlerce firmaya sunduğumuz tanıtım stratejileri, yaratıcı fikirler ve estetik tasarımlarla, her zaman iyi bir çözüm ortağı ve güvenilir bir rehber olmayı amaçladık.

Ne Yapıyoruz ?

Amacımız zirve basamaklarını teker teker çıkarak, şirketimizi en iyi seviyeye ulaştırmaktır. Biz inanıyoruz ki severek yapılan her şey güzel olur ve biz de işlerimizi severek yapıyoruz.

Bunun için çalışmakta ve müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni değil elimizden gelenden daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz.Dilernet sınırsız destek sistemi ile müşterilerimizi her zaman korumakta ve müşterilerimizin sitelerini her zaman dinamik tutmaktayız.