19th Ave New York, NY 95822, USA

Web Hosting

Web Hosting

Web barındırma herhangi bir web sitesi için bir zorunluluktur. Web sitenizin internetteki fiziksel konumu, bilgileri, görüntüleri, videoları ve web sitenizi oluşturan diğer içerikleri barındıran çevrimiçi bir depolama merkezidir. Web barındırma hizmeti sağlayıcıları, web sitenizle ilişkili verilerin bulunduğu sunucuyu korur ve web sitenizi internete bağlayan teknolojiyi de yönetir.
Web sitesi barındırma genellikle sunucuya tahsis ettiğiniz disk alanı ve sunucuya erişmek için ihtiyaç duyduğunuz veri aktarımı veya “bant genişliği” olarak ölçülür. Örneğin, web sitenizde indirilecek dosyalar gibi çok fazla müşteri etkileşimi varsa, sunucuya sık sık erişirsiniz ve web sitelerine kolayca okunabilir metin koyan birinden daha fazla Web barındırma aktarma alanına ihtiyacınız olur.
Bir Web Hosting Hizmeti Online İşime Nasıl Yardım Edebilir?
Web Hosting, ziyaretçilerin alan adınızı yazdıklarında sitenizin içeriğini görüntülemesini sağlar. Ancak bir Web barındırma hizmeti bundan daha fazlasını başarır. Sitenizi çalışır halde tutmanıza yardımcı olabilir. Bu, özellikle kesilebilir mevcudiyetin yalnızca satışları kaybetmekle kalmayıp, aynı zamanda olumsuz bir deneyimden sonra sitenizi terk edecek ve potansiyel olarak geri gelmeyecek müşterileri kaybetmenize neden olabileceği rekabetçi e-ticaret pazarında oldukça önemlidir.