19th Ave New York, NY 95822, USA

İnterkatif Uygulamalar

İnteraktif Uygulamalar

İnteraktif yani etkileşimli bir uygulama, ziyaretçiyi kontrol altına alarak web sitenizdeki kullanıcı deneyimini kişiselleştirir. Kaliteli bir uygulama işlevi ve formu harmanlayarak insanların kullanabileceği dijital bir varlık haline gelir. Bu amaca hizmet edildiğinde, siteniz aşağıdakiler dahil birçok avantaj elde eder:
Geliştirilmiş Dönüşümler – Uygulamalar, müşterilerinizin eğitimli bir karar vermeleri ve ürün veya hizmetinize daha fazla yatırım yapmaları için ihtiyaç duydukları kaynağı sağlar.
Backlink ve Sosyal Atıflar- Diğer web sitelerine eklendiğinde, ilgili kaynaklardan, sosyal oylardan ve paylaşımlardan kaliteli alıntılar kazanacaksınız.
Genişletilmiş Kitle- İnteraktif uygulamalar, sosyal izlemenizi artırmak için özellikle Facebook sayfanızda kullanılabilir.
Quizz denilen kısa sınavlar, kullanıcıların benzersiz bir sonuç elde etmek için soruları yanıtlamasını sağlar. E-ticaret web siteleri için ziyaretçiler kendi durumları için hangi ürünün uygun olduğunu belirlemek için tıklayabilirler. Kısa sınavlar, hedef kitlenizi eğlendirmek veya meşgul etmek için de kullanılabilir. Kullanıcılar sonuçları arkadaşlarıyla paylaşmak, sonuçları hem web sitelerine hem de sosyal ağlara göndermelerini ister. Her tür iş için sınavlar oluşturulabilir ve sosyal medya aracılığıyla tanıtılması sağlanabilir.

interaktif-uygulamalar--440x440