19th Ave New York, NY 95822, USA

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Önceden yapılmış özellik modüllerine sahip mobil platformumuzla daha sağlam bir uygulama oluşturun. Sektöre özel bir çözüm veya bir işletme paketi için kapsamlı uzmanlığımızdan yararlanın. Dahası, işletme güvenliğinizi, kilit operasyonlarınızı ve çalışan verimliliğinizi artırmak için Blockchain ve Artırılmış Gerçeklik gibi teknolojileri ekleyin.
Kurumsal iş akışınızı, uygulamak istediğiniz cihazları destekleyen bir mobil platforma aktarın. Bir kurumsal uygulama paketi veya tek bir uygulama, kurumsal ve çalışan verimliliğiniz, temel işlemlere daha verimli bir şekilde yaklaşmanızın yanı sıra maliyetleri düşürmeniz için tüm düzeylerde artacaktır. Artırılmış Gerçeklik ve Yapay Zekâ bazlı çözümler gibi teknolojiler ilerlemeyi daha da kolaylaştıracak.
Şirketimiz, ileri görüşlü çözümler sunmak için daima gelişen teknolojileri takip eder. En son teknoloji size, blok zincirli en yüksek güvenlik seviyesinden makine öğrenmesi gibi Yapay Zekâ bazlı algoritmalarla güvenilir otomasyona kadar birçok önemli avantaj sunar.

mobile (Demo) (Demo)